مشاهده پست های بی پاسخ | مشاهده موضوعهای فعال تاریخ امروز چهارشنبه 19 سپتامبر, 2018 12:09 pm

پاسخ به موضوع  [ 2 پست ] 
 روش استفاده از مطالب تالار گفتگو 
نویسنده پیام
آواتار کاربر

عضو: شنبه 24 نوامبر, 2007 7:39 pm
آدرس: تهران
پست روش استفاده از مطالب تالار گفتگو
من خودم برای خوندن مطالب تالار گفتگو یه روشی رو استفاده می کنم که برام خیلی راحته
البته حتما بقیه هم همین کار رو می کنن و در راهنمای سایت هم توضیح داده ولی چون راهنمای سایت خیلی مفصله! و دوستان تازه وارد زیاد از من پرسیدن اینجا هم می نویسم:

اینم بگم اگر در سایت ثبت نام نکرده باشین این روش به نمی خوره و کلا دردسر زیادی برای خوندن همه پستها خواهین داشت!

برای خوندن مطالب جدید همیشه روی لینک مشاهده موضوع های فعال (این در بالای صفحه تالارهاست) کلیک کنین

مراحل به ترتیب:

1- با نام کاربری خود وارد شوید

2- با لینکی که در پایین صفحه اول تالارها است ، تمام نوشته ها را خوانده شده علامت گذاری کنید. ( علامت گذاری همه مطالب تالارها به عنوان خوانده شده )
این فقط برای اولین باره ، دفعات بعدی لازم نیست این کار رو بکنین.

3- دفعه بعد هر موقع با نام کاربری خود وارد تالار شدین تیتر نوشته هایی را که نخونده باشین به رنگ قرمز خواهین دید.
بعد از باز کردن و خوندن پست رنگش عادی میشه

4- برای پیدا کردن پست های خودتان یا هر کاربر دیگه کافیه روی اسم خودتان یا اون کاربر کلیک کنین و بعد به صفحه مخصوص اون کاربر رفته و اونجا روی جستجوی پستهای کاربر کلیک کنین
::smiling:: ::rose::

آخرین بار توسط golestan در شنبه 04 اکتبر, 2008 9:21 am ویرایش شده است و در کل 1 بار ویرایش شده.

شنبه 04 اکتبر, 2008 8:38 am
مشخصات شخصی WWW
آواتار کاربر

عضو: شنبه 24 نوامبر, 2007 7:39 pm
آدرس: تهران
پست Re: روش استفاده از مطالب تالار گفتگو
هر وقت با نام کاربری خود وارد شدین می تونین به جای کلیک روی لینک مشاهده موضوع های فعال روی لینک مشاهده پست های جدید کلیک کنین

شنبه 04 اکتبر, 2008 8:46 am
مشخصات شخصی WWW
مشاهده پست های قبلی:  نمایش بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2 پست ] 

افراد آنلاین

کاربر حاضر در این تالار : - و 1 مهمان

شما نمی توانید در این تالار موضوع جدید باز کنید
شما نمی توانید در این تالار به موضوع ها پاسخ دهید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را حذف کنید
شما نمی توانید در این تالار ضمیمه ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به:  
استفاده و نقل از مباحث سایت، فقط با ذکر منبع و لینک سایت میکرورایانه مجاز است.
Copyright © 2006 - 2010 MicroRayaneh - Powered by phpBB © phpBB Group
Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه