مشاهده پست های بی پاسخ | مشاهده موضوعهای فعال تاریخ امروز چهارشنبه 21 نوامبر, 2018 12:05 pm

پاسخ به موضوع  [ 26 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدی
 کشفیات کاربر و سوالات مربوطه 
نویسنده پیام
آواتار کاربر

عضو: شنبه 24 نوامبر, 2007 8:44 pm
پست کشفیات کاربر و سوالات مربوطه
سلام.
من خودم چند روز است با محیط تالار آشنا شده ام و هنوز از امکاناتش به خوبی مطلع نیستم. به پیشنهاد گلستان جان این تاپیک را باز می کنم. فکر کنم اگر کاربرها به همدیگه کمک کنند سریعتر بتونیم ارتباط برقرار کنیم.
من مواردی را که به نظرم رسیده و ازشون استفاده کرده ام را بیان می کنم. امیدوارم دوستان کشفیات!!!!! خودشون از تالار را در ادامه بنویسند تا سرعت کاربر ها در استفاده از مطالب و ثبت موضوعات دلخواه بیشتر شود.
اول اینکه برای ثبت هر گونه مطلب ابتدا باید عضو و وارد سایت شده باشید.
::rollingeyes::
اغلب اوقات نیاز نیست موضوع جدیدی را ثبت کرد. اشتباهی که من و یکی از دوستانم در مباحث آزاد مرتکب شدیم. فقط کافیه در "پاسخ به موضوع " کامنت مربوطه را بذاریم. در صورت تمایل به گذاشتن کامنت خصوصی باید وارد پنل مدیریت کاربر شد. در قسمت پیام های خصوصی می توان کامنت دلخواه را برای فرد مورد نظر ارسال کرد. البته این امکان وجود دارد که از لیست اعضا برای خود دوست و مخالف انتخاب کرد و در صورت تمایل پیام خصوصی را برای هر گروه ارسال کرد.
در قسمت مدیریت کاربر امکانات زیادی برای کاربر پیش بینی شده است. از جمله در شناسنامه می توان مشخصات و علاقمندی های کاربر را نوشت و حتی آدرس سایت یا بلاگ کاربر را... یکمی شبیه محیط مسنجر خودمون.(تازه جناب ناظر فرمودند که تبلیغ هم محسوب نمی شه... ::biglie:: حالا من که چند تا بلاگ دارم آیا این امکان وجود داره که همه را معرفی کنم؟)
طراحی پیام های خصوصی تقریبن مشابه با همون اینباکس و اوت باکس ایمیل شما است. می توان پیام های ارسالی و دریافتی را مشاهده کرد و حتی ادیت کرد. می شه امضا طراحی کرد و تعیین کرد کجاها ثبت بشه.(من امضامو با رنگ و فونت خاصی در نظر گرفته ام..اما ثبت نمی شه...یعنی نه با اون رنگ و نه با اون فونت...فقط ساده امضای من زیر پیام هام ثبت می شه.)::sad::
دیگه اینکه در همون قسمت مدیریت کاربر این قابلیت در نظر گرفته شده که مشخص کند آیا دیگر اعضا می توانند پیام خصوصی بفرستند یانه؟ و خیلی چیزای دیگه...یکمی باید کنجکاوی به خرج داد. و کشفیاتمون را با هم در میون بذاریم... مثلاینها: ::conference::
چند تا چیز دیگه هم به نظرم رسید که برای دوستان بنویسم...کم کم می یام می نویسم.

چهارشنبه 28 نوامبر, 2007 11:09 am
مشخصات شخصی YIM
آواتار کاربر

عضو: یکشنبه 25 نوامبر, 2007 10:15 am
پست Re: کشفیات کاربر و سوالات مربوطه
یعنی اینکه من الان میخواهم در رابطه با این موضوع حرف بزنم الان جای مناسبی را باز کرده ام و دارم مطلب مینویسم اره
دست لادن خانم درد نکنه این هم برای شما ::hand::
خوب دست لادن خانم درد نکنه فعلا که ما داریم از محضر درس ایشان فیض می بریم تا بعد ببینیم که ما هم میتوانیم کشفیاتی داشته باشیم یا نه ؟؟؟؟ ::question::

چهارشنبه 28 نوامبر, 2007 2:06 pm
مشخصات شخصی
آواتار کاربر

عضو: شنبه 24 نوامبر, 2007 7:39 pm
آدرس: تهران
من به نظرم یه مطلب هم که ذکرش ضروریه اینه که

اگر بخواهیم نوشته ما در ادامه پست های قبلی یه نوشته بیاد باید روی آیکن (پاسخ به موضوع ) کلیک کنیم ولی اگه بخواهیم خودمان یه موضوع جدید و مستقل بنویسیم باید روی آیکن (موضوع جدید) کلیک کنیم

::smiling:: ::rose::

یکشنبه 02 دسامبر, 2007 8:44 am
مشخصات شخصی WWW
آواتار کاربر

عضو: جمعه 30 نوامبر, 2007 2:37 am
آدرس: تهران
یعنی این جوری دیگه ::surprise:: ::blushing::

::rose::

یکشنبه 02 دسامبر, 2007 8:58 am
مشخصات شخصی
آواتار کاربر

عضو: جمعه 30 نوامبر, 2007 12:29 pm
سلام. خب من برام یه سوال پیش اومده. من چه جوری می تونم داخل مطالبم عکس بذارم؟؟ چون هر کاری می کنم موفق به گذاشتن عکس نمیشم؟

یکشنبه 02 دسامبر, 2007 10:31 am
مشخصات شخصی WWW
مشاهده پست های قبلی:  نمایش بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 26 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدی

افراد آنلاین

کاربران حاضر در این تالار: - و 3 مهمان

شما نمی توانید در این تالار موضوع جدید باز کنید
شما نمی توانید در این تالار به موضوع ها پاسخ دهید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را حذف کنید
شما نمی توانید در این تالار ضمیمه ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به:  
استفاده و نقل از مباحث سایت، فقط با ذکر منبع و لینک سایت میکرورایانه مجاز است.
Copyright © 2006 - 2010 MicroRayaneh - Powered by phpBB © phpBB Group
Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه