مشاهده پست های بی پاسخ | مشاهده موضوعهای فعال تاریخ امروز چهارشنبه 19 سپتامبر, 2018 10:29 pm

پاسخ به موضوع  [ 27 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدی
 ثبت آواتار کاربران 
نویسنده پیام
Site Admin

عضو: شنبه 24 نوامبر, 2007 12:47 pm
پست ثبت آواتار کاربران
همانطوریکه در راهنمای سایت آمده، در سایت میکرورایانه به منظور صیانت از آواتار کاربران تدبیر ویژه ایی اتخاذ شده است:
چنانچه کاربری علاقمند به ثبت آواتار انتخابی خود در سایت می باشد لازم است در این تاپیک اقدام به ثبت تصویر آواتار خود نماید.

توصیه می شود برای این منظور حتما از ویژگی آپلود تصاویر در خود سایت میکرورایانه استفاده کنید و از قرار دادن تصاویر در سایر سایتهای میزبان خودداری نمایید زیرا به تجربه ثابت شده است که بسیاری از سایتهای میزبان، بعد از مدتی و به مرور اقدام به حذف تصاویر آپلود شده می نمایند. چنانچه به این توصیه عمل ننمایید ممکن است ناظران سایت بعد از ثبت آوتارتان، به منظور جلوگیری از اختلافات احتمالی در آینده؛ آن را تغییر داده و راسا" اقدام به آپلود آواتار شما در سایت میکرو رایانه بنمایند.
ضمنا هر کاربری در هر زمان فقط حق داشتن یک آواتار را دارد و از نظر سایت، آخرین آواتار ثبت شده در این تاپیک به عنوان آواتار آن کاربر به رسمیت شناخته می شود. بنابراین چنانچه به هر دلیل آواتار خود را تغییر دادید برای جلوگیری از استفاده سایرین از آن بلافاصله اقدام به ثبت آواتار جدید خود در این تاپیک بنمایید. بدیهی است با ثبت آواتار جدید، آواتار قبلی ثبت شده عملا آزاد می شود و در صورت تمایل، هر کاربر دیگری می تواند از آن استفاده نماید و در این مورد هیچ اعتراضی وارد نیست.

توصیه می شود قبل از ثبت آواتار انتخابی خود در این تاپیک، مطالب راهنما و قوانین سایت را در مورد آواتار مطالعه فرمایید.

این اطلاعیه به مدت یک ماه در تمام تالارها نمایش داده خواهد شد و بعد از آن به طور اتوماتیک فقط در بخش اطلاعیه ها ظاهر خواهد شد.

با تشکر - مدیر سایت

جمعه 11 آوریل, 2008 10:18 pm
مشخصات شخصی
ناظر سایت
آواتار کاربر

عضو: شنبه 24 نوامبر, 2007 8:26 pm
پست Re: ثبت آواتار کاربران
آواتار من :

ضمیمه:
file.gif

برای مشاهده تصاویر و دانلود فایل های ضمیمه ، لازم است در سایت ثبت نام کرده و با نام کاربری خود وارد شوید. در حال حاضر ثبت نام در سایت رایگان است.

شنبه 12 آوریل, 2008 1:15 pm
مشخصات شخصی
آواتار کاربر

عضو: یکشنبه 25 نوامبر, 2007 7:24 am
منم آواتارمو ثبت میکنم
ضمیمه:
file.jpg

برای مشاهده تصاویر و دانلود فایل های ضمیمه ، لازم است در سایت ثبت نام کرده و با نام کاربری خود وارد شوید. در حال حاضر ثبت نام در سایت رایگان است.

شنبه 12 آوریل, 2008 4:10 pm
مشخصات شخصی
آواتار کاربر

عضو: شنبه 24 نوامبر, 2007 7:39 pm
آدرس: تهران
آواتار من
ضمیمه:
56.jpg

یکشنبه 13 آوریل, 2008 8:18 am
مشخصات شخصی WWW
آواتار کاربر

عضو: یکشنبه 16 مارس, 2008 5:54 pm
آواتار من که معلومه ولی طبق نظر مدیریت محترم من هم ثبت میکنم

ضمیمه:
nazila.gif

یکشنبه 13 آوریل, 2008 10:17 am
مشخصات شخصی
مشاهده پست های قبلی:  نمایش بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدی

افراد آنلاین

کاربران حاضر در این تالار: - و 3 مهمان

شما نمی توانید در این تالار موضوع جدید باز کنید
شما نمی توانید در این تالار به موضوع ها پاسخ دهید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را حذف کنید
شما نمی توانید در این تالار ضمیمه ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به:  
استفاده و نقل از مباحث سایت، فقط با ذکر منبع و لینک سایت میکرورایانه مجاز است.
Copyright © 2006 - 2010 MicroRayaneh - Powered by phpBB © phpBB Group
Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه