مشاهده پست های بی پاسخ | مشاهده موضوعهای فعال تاریخ امروز جمعه 16 نوامبر, 2018 10:57 am

پاسخ به موضوع  [ 5 پست ] 
 سخن دوست 
نویسنده پیام
آواتار کاربر

عضو: دوشنبه 14 آوریل, 2008 11:18 am
پست سخن دوست
اولين خطبه حضرت بقية الله

اي مردم!
ما آل محمد-كه درور خداوند بر او و خاندانش باد- در درجه اول از خداوند بزرگ و در مرتبه دوم از بندگان خداوند كه جواب ما را مي دهند ياري مي طلبيم*.
اي مردم!
ما خاندان پيامبر شما هستيم و از هر كس به خداوند بزرگ و حبيبش رسول الله سزاوارتريم{و از نظر مقام برتري داريم}.
اي مردم!
من تنها باقيمانده از آدم و يگانه ذخيره نوح پيامبر و خلاصه و برگزيده از ابراهيم و از محمد هستم كه درور خداوند بر آن بزرگوار و خاندانش باد.
اي مردم!
بدانيد آن كس كه بخواهد در قرآن با من مجادله نمايد من از همه اولي تر به قرآن خداوند هستم{وتمام علوم و معارف قرآن و قوانين حيات بخش آن در نزد من است}....
----------------------
*:طلب ياري از مردم به جهت امتحان و اتمام حجت بر آنها است

اللهم صلي علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم
::rose::

آخرین بار توسط yasin در یکشنبه 04 اکتبر, 2009 6:13 pm ویرایش شده است و در کل 1 بار ویرایش شده.

شنبه 03 اکتبر, 2009 8:15 pm
مشخصات شخصی
آواتار کاربر

پست Re: سخن دوست

اي مردم!
هركس در ارتباط با حضرت آدم با من مجادله كند بداند من از او به آدم اولي ترم و آن كه در رابطه با شخصيت نوح با من محاجه كند من بر او نسبت به نوح مقدم هستم و هر كس بخواهد در ارتباط با ابراهيم با من مجادله كند من از او نسبت به ابراهيم برتري دارم و اگر كسي بخواهد با شخصيت محمد-كه درود خدا بر او و خاندانش باد- با من محاجه كند مسلما من نسبت به حضرت محمد از او احق و اولي تر {و تنها فرزند و باقيمانده او و يگانه نگهبان دين و شخصيت او} هستم و هر كس بخواهد در ارتباط با بقيه انبياء و فرستادگان خداوند به محاجه با من برخيزد،من بر او نسبت به انبياء تقدم دارم{و جانشين اجرا كننده ي تمام طرحهاي آنها من هستم}.
آيا خداوند در قرآن مجيدش نفرموده است:"به درستي كه كه خداوند آدم و نوح و آل ابراهيم و خاندان عمران را بر جهانيان اختيار فرموده و بعضي را بر برخي برتري داده است. و البته خداوند شنوا و دانا است."؟

یکشنبه 04 اکتبر, 2009 6:12 pm
مشخصات شخصی
آواتار کاربر

اي مردم!
آگاه باشيد هر كس كه درباره سنت رسول اكرم {يعني تعليمات آن حضرت و خاندان عزيزش} با من مجادله كند،من اولي تر از او هستم.پس شما را به خداوند سوگند مي دهم هر كس كه امروز سخنان مرا ميشنود آن را به آنهايي كه در اينجا حاضر نيستند برساند، و شما را به حق خداوند و رسول او و آن حقي كه من بر شما دارم{يعني حق ذوالقرباي پيامبر بودن} سوگند مي دهم كه ما را در حقوقمان ياري نماييد و جلو ظلم و ستمي را كه درباره ي ما روا داشتند بگيريد،چه آنكه حقوق ما را پنهان ساختند و درباره ما ظلم كردند و از وطنمان آواره نمودند و نسبت به ما غدر روا داشتند و پيروان باطل بر ما افترا بستند.از خدا بترسيد،ما را مخذول نكنيد،بلكه ياري كنيد تا خداوند شما را نصرت عطا فرمايد.

دوشنبه 05 اکتبر, 2009 7:58 pm
مشخصات شخصی
آواتار کاربر

خطبه دوم حضرت بقية الله (عج)

اي مردم عالم!
شما را متذكر و متوجه خداوند متعال مي كنم و نيز ايستادنتان را در مقابل خداوند و اينكه او حجت خود را به وسيله ارسال پيامبران و نزول كتابهاي آسماني بر شما تمام كرده است و امر فرموده كه او را به يگانگي ياد كنيد و از شرك دوري ورزيد و در طاعت و بندگي او و فرمانبرداري از پيامبرش كوشا باشيد و آنچه را كه در قرآن زنده نموده (قوانين حيات بخش آن را)، زنده نگاه داريد و آنچه قرآن مرگ آن را اعلام فرموده است شما نيز آن را نابود كنيد و يار و مددكار هدايت و رستگاري باشيد.تقوي و پرهيزگاري را نگهبان باشيد.بدانيد كه دنيا رو به زوال و در حال وداع با همگان است و من شما را به پنج اصل حياتي دعوت مي كنم:
1. ايمان به خداوند بزرگ و اطاعت از دستوراتش
2. اعتقاد به رسول اكرم- كه درود خدا بر او باد- و فرمانبرداري از آن حضرت
3. عمل كردن به قرآن و احكام سعادت بخش آن
4. نابود ساختن باطل و مبارزه با آن
5. زنده كردن سنتهاي از بين رفته اسلام و بازگرداندن آنها به جاي اوليه خود

سه شنبه 06 اکتبر, 2009 6:27 pm
مشخصات شخصی
آواتار کاربر

خطبه سوم از حضرت مهدي (عج)

اي مردم!
هركسي كه بخواهد آدم و شيث را ببيند،بيايد مرا بيند.آري،من همان آدم و شيث هستم.آگاه باشيد، هركس كه بخواهد نوح و فرزندش سام را ببيند،ابراهيم و اسماعيل را ببيند، من همان ابراهيم و اسماعيل هستم. آگاه باشيد،هركس كه بخواهد عيسي و شمعون رابيند،عيسي و شمعون منم.
اي مردم!
بدانيد كه اگر بخواهيد محمد و اميرالمؤمنين را بينيد،من همانمحمد و اميرالمؤمنين هستم-كه درود خداوند بر آنها باد-آگاه باشيد،اگر بخواهيد حسن و حسين رابينيد،من همان حسن و حسين ام.
اي مردم!
اگر بخواهيد ائمه از فرزندان حسين رابينيد،من همان پيشوايان از فرزندان حسين هستم{يعني همه عزيزان و فرستادگان خداوند در من خلاصه شده اند}.
پس دعوت مرا اجابت كنيد براي اينكه آنچه آنها به شما فرمودند و نفرمودند من به شما خواهم گفت و شما را آگاه مي كنم.
هركسي كه كتابهاي آسماني را مي خواند پس بشنود تا براي او بخوانم....

چهارشنبه 07 اکتبر, 2009 6:52 pm
مشخصات شخصی
مشاهده پست های قبلی:  نمایش بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 5 پست ] 

افراد آنلاین

کاربران حاضر در این تالار: - و 6 مهمان

شما نمی توانید در این تالار موضوع جدید باز کنید
شما نمی توانید در این تالار به موضوع ها پاسخ دهید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را حذف کنید
شما نمی توانید در این تالار ضمیمه ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به:  
استفاده و نقل از مباحث سایت، فقط با ذکر منبع و لینک سایت میکرورایانه مجاز است.
Copyright © 2006 - 2010 MicroRayaneh - Powered by phpBB © phpBB Group
Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه