تالار گفتگوی میکرو رایانه - صفحه مدیریت کاربر - قوانین استفاده
مشاهده پست های بی پاسخ | مشاهده موضوعهای فعال تاریخ امروز یکشنبه 23 فوریه, 2020 4:16 am

 تالار گفتگوی میکرو رایانه - قوانین استفاده 

قوانین و مقررات تالارهای گفتگوی سایت میکرو رایانهثبت نام در تالارهای گفتگوی میکرو رایانه به منزله پذیرش تمام قوانین و مقرراتی است که در زیر می آید و تمام کاربران موظف به اجرا و رعایت کامل آنها هستند. چنانچه این قوانین را قبول ندارید، در تالارهای گفتگوی این سایت ثبت نام نفرمایید.

1-با وجود اينكه صاحبان سايت و مديران و مسئولین آن، قابليت پاك كردن يا تغيير دادن هر موضوعی را دارند، ولی چك كردن تمام پست ها امری غيرممكن است. بنابر اين مسئوليت هر نوشته‌ای مستقيما به نويسنده آن مربوط می شود و نه به صاحبان يا مديران سايت.
شما با ثبت نام در این سایت متعهد می شوید كه هيچ وقت پست هايی از قبيل: دشنام، فحش‌‌، کلمات زشت و ناپسند، ركيك و مبتذل، بدگويانه و افترا آميز، منفور و تهديد آميز و نیز موضوعاتی درزمينه های جنسی و سكس و يا هرگونه مطلبی كه برخلاف قانون باشد ننویسید. نوشتن این گونه مطالب موجب محروميت شما از سايت شده و علاوه بر آن در صورت لزوم، تامين كننده اينترنت شما نيز در جريان قرار خواهد گرفت. آدرس اينترنتی شما (آی-پی) نيز در تمامی پست های شما برای سهولت تحت تعقيب قرار دادن شما ذخيره مي شود.

2- شما همچنين موافق هستيد كه رئيس سايت، مديران و مسئولان سايت می توانند در هرزمان كه صلاح ديدند، هر موضوعی را در هر زمانی پاك، تصحيح يا جا به جا نموده و يا آن را ببندند.

3- به عنوان يك كاربر تمامی اطلاعات گرفته شده از شما، در داخل بانك اطلاعاتی ما ذخيره می شود. با وجود اینکه كه اطلاعات شما به هيچ وجه بدون اجازه شما و يا مسئولان سايت در اختيار كسی قرار نمي گيرد، ولی ما هيچ گونه مسئوليتی در قبال فعاليت هاي دزدی بر عهده نمی گیریم.
در سيستم نرم افزار اين این تالار، ما از كوكی ها براي ذخيره اطلاعات استفاده مي كنيم اما اين كوكی ها به هيچ وجه شامل اطلاعات ذكر شده از طرف شما نيست و براي سهولت در نگاه كردن سايت مي باشد. پست الكترونيكی ذكر شده نيز فقط براي تاييد ثبت نام شما (در صورت ضرورت) و همچنين در زمان فراموش كردن كلمه رمز شما مورد استفاده قرار مي گيرد.

4- ثبت« نام کاربری» تحت عناوین سياسی و يا غير اخلاقی، کلمات زشت و نامناسب و يا نام افراد منفور از قبيل بن لادن، صدام، هيتلر و ... به هيچ عنوان مجاز نبوده و شناسه كاربر متخلف در اولين فرصت حذف خواهد شد.

5- هر چند برای سهولت کاربران عزیز امکان ایجاد نام کاربری با فونت های انگلیسی و فارسی فراهم گردیده ولی توصیه می شود جهت جلوگیری از تداخل و به دلیل وجود تفاوت بین فونت های فارسی و عربی، نام كاربري را با فونت های انگليسی (به جاي فونت های فارسی) ايجاد نمایند.

6- در تالارهای گفتگوی سایت میکرورایانه بحث های سياسی، جنجالی و غیر اخلاقی اکیدا ممنوع است. در صورت عدم رعايت و عدم توجه به تذکرات مدیران، اكانت کاربر متخلف در اولين فرصت حذف خواهد شد.

7- هر گونه فعالیت (ارسال پست، ارسال تصاویر و ...) که در آن به فرد یا افراد خاصی یا به قوم یا نژاد یا به سایر کاربران توهین شود، ممنوع است. نوشتن مطالب ضمنی در تحقیر یا تقبیح افراد یا سایت ها نیز اکیدا" ممنوع است. در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به ديگران، با كاربر متخلف برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی نیز به تالارها قطع خواهد شد.

8- از قرار دادن تبلیغ سایت، محصول و خدمات خود در امضا جدا خودداری کنید. در غیر این صورت امضای شما پاک خواهد شد و در صورت تکرار، دسترسی کاربر به تالارهای گفتگو قطع خواهد شد. برای تبلغ محصولات خود می توانید از بخش نیازمندیها استفاده کنید.

9- درج شماره تلفن و آدرس در پست ها ممنوع است. برای این منظور می توانید از بخش نیازمندیها استفاده کنید.

10- در هنگام ایجاد امضا در مشخصات شخصی خود از قرار دادن فايل هاي فلش دارای صدا خودداري کنید.

11- زبان رسمی تالارهای گفتگو فارسی است و پست ها نیز باید با فونت های فارسی نوشته شود. در صورت مشاهده موضوعات نوشته شده با فونت انگلیسی (فینگلش یا پينگليش) مدیران تالارها حق حذف آنها را خواهند داشت. همچنین تاپیکها و پست های غیرفارسی، حذف خواهد شد.

12- با توجه به شناسایی کابران از روي IP آنها، از ساخت بيشتر از يک شناسه در سايت خودداري فرماييد. در صورت عدم رعایت این قانون، تمام شناسه های کاربر متخلف حذف خواهد شد.

13- از بکار بردن نام حقیقی اشخاص اکیدا خوداری فرمایید. مگر اینکه فرد مورد نظر، با نام حقیقی خود ثبت نام کرده باشد.

14- لطفاً سوالات و مطالب خود را در تالار مربوط به همان مطلب مطرح نمایید و از درج مطالب و سوالات خود در تالارهایی که به موضوع مورد نظر مربوط نیست خودداری نماييد. توصیه اکید می شود که قبل از ایجاد موضوع جدید، اول در مورد موضوع خود در تالارها سرچ انجام دهید و اگر که به موضوع شما پرداخته نشده بود، اقدام به ایجاد موضوع جدید نمایید.

15- اگر قصد مطرح کردن موضوعات مختلف را دارید آنها را به صورت جداگانه مطرح نموده و از درج همه آنها در یک تاپیک جدا" خودداری کنید.

16- از ارسال هرزنامه (spam) پرهيز كنيد. در غير اين صورت پس از يک بار اخطار، اكانت آن كاربر در صورت لزوم حذف خواهد شد .

17- در صورتی که مايل به درج مطلب از يک منبع ديگر هستید، بهتر است منبع آن مطلب را ذکر نماييد. در صورت اطلاع از نام نویسنده مطلب، نام او را نیز ذکر نماييد.

18- حتما پس از دريافت فايل ها و ... از اين سايت ، آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهای ويروس ياب و غیره اسكن نماييد. به هرحال سایت میکرورایانه هیچ مسئولیتی را در این مورد نمی پذیرد.

19- تا حد مکان از ایجاد عناوین طولانی و بلند خودداری نماييد و عنوان مطالب خود را گزيده بيان کنید. در سایت برای طول عناوین، محدودیت وجود دارد.

20- کاربران می‌بایست در هنگام ارسال سؤالات و مشکلات و پیغام‌های خود از یک عنوان متناسب با موضوع پست خود استفاده نمایند. این عنوان باید در رابطه با محتوی سؤال، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در صورت عدم رعایت این نکته، شناسه کاربر مسدود خواهد شد. از انتخاب عناوینی از جمله کمک، تو رو خدا کمکم کنید، خیلی مهم، هر کی می تونه جواب بده، نیاز به پاسخ فوری، یک برنامه، چطوری می تونم...، کرک برنامه و جملاتی شبیه به این پیغام‌ها جدا" خودداری نمایید. راهنمایی:‌برای انتخاب موضوع می توانید از کلمات کلیدی سؤال خود استفاده کنید.

21- برای پست کردن مطالب طولانی (نظیر مقالات) نیز توصیه می شود آنها را فصل بندی نموده و در پست های متوالی ارسال نمايید، یا برای قراردادن آنها در سایت، با مدیر سایت تماس بگیرید.

22- از نوشتن یک سؤال و یا ایجاد یک موضوع واحد، در تالارهای مختلف خودداری کنید.

23- در هنگام جواب دادن به سؤالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سؤال کننده می شود، اکیدا" خودداری فرمایید. تذکر این نکته ضروری است که تالار گفتگو یک محل عمومی است و ممکن است افراد مختلف با تخصص ها و دانش های متفاوت، خواننده مطالب شما باشند.

24- لطفاً در صورتی که جواب یک سؤال را نمی‌دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن تاپیک (یا سؤال) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می‌توانید برای خودتان یک تاپیک عمومی باز کنید.

25- نشر و يا ارسال موضوعاتی که مالکیت معنوی و حقوق پدید آورندگان نرم افزار را نقض می کند ممنوع است. از لینک کردن سایت هایی که کرک و سریال برنامه ها را می هند جدا خودداری نمایید.

26- بحث در زمینه های ف ی ل ت ر ی ن گ ، ف ی ل ت ر ش ک ن ، پ ر و ک س ی در كليه تالارها ممنوع است. از قرار دادن لینک های سایت های ف ی ل ت ر شده اکیدا" خودداری کنید.

27- هر گونه پست و تاپيك تبليغاتي غير مجاز بوده و دسترسی نويسنده آن براي هميشه قطع خواهد شد. برای معرفی کالا و یا تخصصهای خود فقط می توانید از بخش نیازمندیها استفاده کنید.

28- ارسال شكلك بدون متن و توضیحات ممنوع است.

29- توصیه می شود برای گرفتن پاسخ سؤالات خود از طریق تالارها اقدام نمایید. در صورتی که مستقیما با یک کاربر از طریق پیام، چت، ایمیل و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید، سایت میکرو رایانه در مقابل بوجود آمدن مشکلات احتمالی هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

30- سایت میکرورایانه به هیچ وجه در مسائل و دعواهای کاربران دخالت نخواهد کرد و اختلافات کاربران به خودشان مربوط است و باید بیرون از محیط تالارها به دعوای خودشان رسیدگی کنند و از آوردن دعوا به تاپیک ها و پست ها به شدت پرهیز کنند در غیر این صورت به آنها اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار با آنها برخورد خواهد شد.

31- تذکر به کاربران متخلف از وظایف مدیران و ناظران تالارهاست و سایر کاربران حق دادن تذکر و دخالت در این موضوع را ندارند. کاربران می توانند توسط پیغام خصوصی اشکالات و تخلفات را با مدیران و ناظران تالار در میان بگذارند.

32- ناظران و مدیران در تغییر دسترسی کاربران و متخلفان و نیز ویرایش و تغییر پست ها، ملزم به پاسخ گویی به کاربران نیستند.

33- از پرداختن به مسايل حاشيه ای تالارها و دخالت در نحوه مديريت هر تالار جدا" خودداري كنيد (انتقادات و پیشنهادات و شکایت از ناظران یا مدیران تالارها را مسقیما با مدیر سایت مطرح فرمایید.)

34- علاوه بر قوانين عمومي فوق، هر تالار نیز ممکن است قوانين خاص خود را داشته باشد كه از طریق مدیر و ناظر تالار به اطلاع کاربران خواهد رسید و كاربران ملزم به رعايت قوانين هر تالار هستند.

cron
استفاده و نقل از مباحث سایت، فقط با ذکر منبع و لینک سایت میکرورایانه مجاز است.
Copyright © 2006 - 2010 MicroRayaneh - Powered by phpBB © phpBB Group
Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه